35 yıllık tecrübe

35 yıldır kendimizi yenileyerek sizin için üretiyoruz.

Tecrübemizle 35 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Önemli projelere imza atıyor, daima daha iyiye yürüyoruz. Çünkü hedefimiz her zaman en iyisi olmak!

Hakkımızda

Firmamız 1986 yılında İstanbul’da Sakarya Mobilya olarak hem üretim hem de perakende satış hizmeti vermeye başlayarak sektörde ilk günden itibaren adını duyurmaya başlamıştır. 1994 yılında hem şirketleşme hem de markalaşma adına Viva Dekorasyon adı altında yolumuza devam ederken ilk ithalatımız ile beraber şirket bünyesine kumaş ve deri satışını da ekledik. 1999 yılında Masko Mobilyacılar Sitesi’nde açılan mağazamız ile yeni bir yola ve yeni başlangıçlara adım atmanın heyecanını hissetmeye başlamıştık. Bununla beraber üretimi ve tasarımları bize ait olan özgün modellerin gelen talepler doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toptan satışına da başlayarak daha emin adımlarla yol almaya devam ettik. Toptan satış ile beraber yurt dışında faaliyet gösterdiğimiz ülkelerden gelen projelerle farklı tecrübeler kazandık.

2009 yılında da ilk otel projemizi tamamlayarak sadece mobilyada üretim ve satış yapan bir firma olmanın yanı sıra aynı zamanda proje firması olma yolunda ilk adımı atmış bulunmaktaydık. Bu süreçle beraber günümüze kadar imza attığımız projelerle bu konuda da mobilyada olduğu gibi farklı ve özgün tasarımlarımızı hizmete sunduk. 2018 yılında kurmuş olduğumuz WUX markası ile hem mobilya hem de proje kısmını tek çatı altında toplayarak yolumuza devam ediyoruz.

0
MÜŞTERİ
0
METREKARE
0
YILLIK DENEYİM

İhracat Yaptığımız Ülkeler

AFRİKA

LİBYA
SENEGAL
NİJERYA

FAS

SUDAN

AVRUPA

FRANSA
İNGİLTERE
ALMANYA
KIBRIS
MACARİSTAN
BELÇİKA
MONAKO
BULGARİSTAN
BOSNA HERSEK
ROMANYA
İSVEÇ

ASYA (Batı Asya)

KATAR
BAHREYN
SUUDİ ARABİSTAN
KUVEYT
UMMAN
BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ
IRAK
SURİYE
LÜBNAN
FİLİSTİN
ÜRDÜN
İRAN
AZERBAYCAN
YEMEN

ASYA

KAZAKİSTAN
ÖZBEKİSTAN
TÜRKMENİSTAN
RUSYA
HİNDİSTAN
JAPONYA

AMERİKA

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

1986

1986

Sakarya Mobilya kuruldu.

1994

1994

Viva Dekorasyon Ltd. kuruldu.

1996

1996

Deri ve kumaş ithalatı başladı

1999

1999

MASKO mağazası açıldı.

2002

2002

Toptan mobilya satışı başladı.

2003

2003

Fabrika kuruldu.

2008

2008

Tras İnşaat kuruldu.

2009

2009

İlk otel projemiz.

2016

2016

Viva Proje A.Ş kuruldu.

2016

2016

Viva Tasarım A.Ş kuruldu.

2018

2018

WUX markası ile devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

 

İÇ DİZAYN

Projelerimizde mekanlara özel çözümlemelerle birlikte, müşterilerimizinde istekleri doğrultusunda görsellikte huzuru, kullanımda rahatlığı ön planda tutarak yaşam alanlarını oluşturmaktayız. İç dizaynlarda en dikkat ettiğimiz konuların başında projenin bir bütün olarak incelenmesi gelir..Mekanları her ne kadar ayrı ayrı olarak değerlendirsekte genel bütünlüğü kaybetmeden kulptan avizeye halıdan perdeye kadar projelerin bütün gereksinimlerini dizaynı ile birlikte tamamlamaktayız.

 

MİMARİ

Birbirinden farklı her türlü projede altyapısından iç dizaynına kadar, niteliği ön planda tutarak, deneyimli kadromuzla mimari olarak isteğe göre projelendirme isteğe görede anahtar teslim destek vermekteyiz.Taahhüt ve şartnamelere uygun eksiksiz olarak otel , villa , kongre merkezi ve restaurant gibi tasarımları da bize ait olan projelere imza attık. Proje sürecinde sunmuş olduğumuz teknik çözümlemeler bizi her zaman bir adım önde tutmaktadır.

 

TASARIM

Tüm tasarımlar sadece bir hayalle başlar. Hem büyük projelerde hemde kişiye özel projelerde işlevsellik ve özgünlüğün ön plada olduğu tasarımlarımız farkımızı yansıtımaktadır. Aynı zamanda projelerin çizgisini de en iyi şekilde ifade etmektedir. Sunulan bu hizmet sayesinde siz değerli müşterilerimizin daha özgür hissetmelerini sağlakmaktayız. Her tasarım kendi ruhunu barındıdır.Yaptığımız tüm tasarımların imalat detaylarını çözerek üretilebilir bir hale getirmekteyiz.

 

TEDARİK

Herbiri kendi sektöründe uzmanlaşmış projelerimizin vazgeçilmez tamamlayıcı ve bütünleyici malzemelerini tedarik ettiğimiz profesyonel partner firmalarımız ve çözüm ortaklarımızla daha güçlü ve birlik içerisinde projelerimize imza atmaktayız. Avize, halı, perde, duvar kağıdı ve aksesuar gibi müşterlerimizin İsteğine bağlı olarak talep edilen her türlü yerli ve global markaların malzeme temini firma bünyemizde sağlanarak mimari desteğimizle beraber projelerimizi tamamlamaktayız.

Uzmanlıklarımız

 

ÖZEL KONUT

Her köşesinde ve her detayında siz seçkin müşterilerimizin zevklerini yansıtan özel tasarımlarımızla yaşam alanlarınızı hayal ettiğiniz şekilde tamamlamaktayız. Yaşam alanlarınızdaki hissettiğiniz bütün eksiklikleri detaylı bir şekilde belirleyerek ihtiyacınız olan bütün mobilya ve malzemeleri tedarik noktasında tek temas noktanız olarak anahtar teslim projemizin teslimini yapmaktayız.

 

KONAKLAMA

Dünyada farklı noktalarda yaptığımız her projeden elde ettiğimiz tecrübeler sayesinde farklı bakış açılarının yanısıra deneyimli tasarım ve mimari ekibimizle projelere farkımızı yansıtmaktayız. Otel, Rezidans, Kaplıca ve Özel Konaklama gibi projelerde hem kalite hemde lüksün her seviyesine uygun olarak projelerimize yön vermekte ve teslim etmekteyiz.

 

TİCARİ

Her işletme kendi içinde farklı gereksinimler barındırır ve bu doğrultuda beklentileri karşılamak çok önemlidir.Restaurant, Ofis, Cip Lounge ve Mağaza gibi projelerimiz her ne kadar kendi içinde farklı amaçlar barındırsa da hepsinde yansıtmaya çalıştığımız o ortak duygu ve ruh misafirperverliktir.

Proje Aşamaları

 

ÖN GÖRÜŞME

Her müşterimize önce ihtiyaç listesi hazırlanır ve bu projenin temelini oluşturarak çalışmalarımıza yön verir.

 

PROJELENDİRME

Proje, ölçekli bir çizim haline getirilerek, ürün yerleştirme yapılır.Bu arada ürünlerin ölçülerinide belirlemiş oluruz. Aynı zamanda pafta çalışmalarını da yaparak, ürünlerin gözünde canlanmasını sağlarız.

 

3D ÇİZİM

İsteğe bağlı olarak projelerde 3 D çizim uygulaması da hizmet olarak sunulmaktadır.

 

ÜRETİM

Projelerde kullanılacak bütün ürünlerin ölçü, kumaş, kaplama ve cila gibi detaylarını seçtikten sonra artık üretimine başlanabilir.