Wux Project Hakkımızda

fikirleri sanat eserlerinedönüştürüyoruz.

Firmamız 1986 yılında İstanbul’da Sakarya Mobilya olarak hem üretim hem de perakende satış hizmeti vermeye başlayarak sektörde ilk günden itibaren adını duyurmaya başlamıştır. 1994 yılında hem şirketleşme hem de markalaşma adına Viva Dekorasyon adı altında yolumuza devam ederken ilk ithalatımız ile beraber şirket bünyesine kumaş ve deri satışını da ekledik.

1999 yılında Masko Mobilyacılar Sitesi’nde açılan mağazamız ile yeni bir yola ve yeni başlangıçlara adım atmanın heyecanını hissetmeye başlamıştık. Bununla beraber üretimi ve tasarımları bize ait olan özgün modellerin gelen talepler doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toptan satışına da başlayarak daha emin adımlarla yol almaya devam ettik. Toptan satış ile beraber yurt dışında faaliyet gösterdiğimiz ülkelerden gelen projelerle farklı tecrübeler kazandık.

2009 yılında da ilk otel projemizi tamamlayarak sadece mobilyada üretim ve satış yapan bir firma olmanın yanı sıra aynı zamanda proje firması olma yolunda ilk adımı atmış bulunmaktaydık. Bu süreçle beraber günümüze kadar imza attığımız projelerle bu konuda da mobilyada olduğu gibi farklı ve özgün tasarımlarımızı hizmete sunduk. 2018 yılında kurmuş olduğumuz WUX markası ile hem mobilya hem de proje kısmını tek çatı altında toplayarak yolumuza devam ediyoruz.

Dünyaçapındayız

ABD

ABD

BİRLEŞİK KRALLIK

FRANSA

İSVEÇ

RUSYA

JAPONYA

KAZAKİSTAN

MISIR

TUNUS

IRAK

TÜRKİYE

Hizmet lerimiz

İç Dizayn

Projelerimizde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mekanlara özel çözümlerle kullanımda huzuru ve rahatlığı ön planda tutarak yaşam alanları yaratıyoruz. İç mekan tasarımlarında dikkat ettiğimiz en önemli konu.

Mimari

Deneyimli kadromuzla kaliteyi ön planda tutarak projelendirerek, projenin altyapısından iç tasarımına kadar birbirinden farklı her türlü projede istek üzerine projelendirme ve anahtar teslimi destek sağlamaktayız.

Tasarım

Tüm tasarımlar sadece bir hayalle başlar. İşlevselliğin ve özgünlüğün ön planda olduğu hem büyük projelerde hem de kişisel projelerde tasarımlarımız farklılıklarımızı yansıtmaktadır. Ayrıca projelerin çizgisini en iyi şekilde ifade eder.

Uzman lığımız

Özel Konut

Her köşesinde ve her detayında müşteri ruhunu yansıtan özel tasarımlarımızla yaşam alanlarınızı hayal ettiğiniz gibi tamamlıyoruz. Anahtar teslim projemizi, yaşam alanlarınızda her detayı belirleyerek, projedeki her detayı temin ederek, müşterilerimizin istediği kadar iyi ve hızlı bir şekilde teslim edebiliriz.

Konaklama

Her köşesinde ve her detayında müşteri ruhunu yansıtan özel tasarımlarımızla yaşam alanlarınızı hayal ettiğiniz gibi tamamlıyoruz. Anahtar teslim projemizi, yaşam alanlarınızda her detayı belirleyerek, projedeki her detayı temin ederek, müşterilerimizin istediği kadar iyi ve hızlı bir şekilde teslim edebiliriz.

Ticari

Tüm işletme firmaları farklı gereksinimler içerir ve ihtiyaçları bu şekilde karşılamaya çalışır. Misafirperverlik, tüm farklı fonksiyonel projelere yansıtmak istediğimiz ortak akıl ve atmosferdir; ofis, vip salonu gibi.

Proje Aşamaları

Projelendirme

Proje ölçeklenir ve ürünler, ürün ölçekleri tanımlaması dahilinde projeye yerleştirilir. Ayrıca tasarımların kolayca hayal edilmesi için proje ve ürün görsellerinin yer aldığı panolar oluşturulur.

3D Tasarım

3D tasarım uygulamaları isteğe göre uygulanabilir. Kavramsal olarak tasarlanmış 3 boyutlu mobilyalar daha iyi bir forma yükseltilecektir. Metal, ahşap kaplama, renkli, 3D özel üretim Wux Project'te profesyonellik ile tasarlanmıştır.

Üretim

Tartı seçimi, kumaş kaplama ve polisaj sonrası üretim süreci başlatılabilir. Tüm ürünler kontrol ve kontrol aşamasına geçer. Bir ürün tasarlanırken tüm detaylar işlenir.

İLETİŞİME GEÇİN

contacts
Thank You! Your message is successfully sent...
We are sorry but something went wrong...
© Wux Project 1986. All Rights Reserved.